0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
18mm 20mm 22mm 24mm Најлон Види Бенд за Ориентот Pin Тока Ткаенина Нато врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Сина, Црна + Пролет Бар

18mm 20mm 22mm 24mm Најлон Види Бенд за Ориентот Pin Тока Ткаенина Нато врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Сина, Црна + Пролет Бар

DEN 618.00
DEN 618.24
Това е достапна

Количина на стоки


Модел : за Ориентот Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Механички Часовници Кварц)
Црна
Сина
Браун
Зелена
Подарок

Основните својства

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Број На Модел На:
за Ориентирање

Додатоци на производот