0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Вистинска Кожа Види Бенд за Ticwatch 1 46mm 22mm Мажи Жени Брзо Ослободување врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна Браун + Игла

Вистинска Кожа Види Бенд за Ticwatch 1 46mm 22mm Мажи Жени Брзо Ослободување врвка за околу Рака Јамка Појас Хривнија Црна Браун + Игла

DEN 618.00
DEN 618.24
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Ticwatch 1 46mm
Црна ( Pin Тока )
Црна ( Пеперутка Тока )
Темно Кафеава Боја ( Pin Тока )
Темно Кафеава Боја ( Пеперутка Тока )
Светло Кафеава ( Pin Тока )
Светло Кафеава (Пеперутка Тока )


Основните својства

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
за Ticwatch 1 46mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Должина:
прилагодлив

Додатоци на производот