0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
18 Бои со Висок Квалитет Опрема S3 22mm Класичен/Граница Силиконска Гума Види Бенд за Samsung Опрема S3 Види Класик Рака Хривнија

18 Бои со Висок Квалитет Опрема S3 22mm Класичен/Граница Силиконска Гума Види Бенд за Samsung Опрема S3 Види Класик Рака Хривнија

DEN 240.00
DEN 479.04
Това е достапна

Количина на стоки


2018 Нова Високо Квалитетна Опрема S3 22mm Класичен/Граница Силиконска Гума Види Бендови за Samsung Опрема S3 Види Класик Рака Хривнија
18 Бои Гума врвка за околу Рака за Samsung Опрема S3 Граница Силикони Види Бенд за Samsung Опрема S3 Класичен Хривнија Бенд 22mm
Карактеристики :
Направен од висок квалитет со силиконска.
Лесно да се прилагоди на должината да се вклопи во вашиот зглоб.
Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни.
Повеќе меки и удобни.
Компатибилен за Samsung Опрема S3 Граница/Класичен
Големина : Стандард за 4.7"-8.1" зглоб.
Бендот Ширина : 22mm
Бендот Должина : околу 140 - 251mm.
18 Бои за избор
Пакет Содржина :
1x Силикони Watchband за Samsung Опрема S3 ( Види Не е вклучена)

Основните својства

Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Должина:
22cm
Бренд Име:
langley
Број На Модел На:
за Samsung Опрема S3 класичен/граница
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
pin тока

Додатоци на производот