0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Силиконски Види Рака Нуркач Види Бенд Гума Зглоб Види Хривнија 18/20/22mm со Нерѓосувачки Челик Тока Затворач

Силиконски Види Рака Нуркач Види Бенд Гума Зглоб Види Хривнија 18/20/22mm со Нерѓосувачки Челик Тока Затворач

DEN 198.00
DEN 283.20
Това е достапна

Количина на стоки


Силиконски Види Рака Нуркач Види Бенд Гума Зглоб Види Хривнија 18/20/22mm со Нерѓосувачки Челик Тока Затворач
Види бенд
Материјал : силикон
Рака боја : црна со црвен конец, сино со црвена нишка
Тока боја : сребро Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 3. Цел ќе биде испорачуван Кина Пост Обичните Парцела Плус, стока само да се следи во Кина.
4. Ако вашата нарачка помалку од $5 и треба следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, системот ќе ви наплати регистрирани такса automically. Испорака : 1. Ние ќе го организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени, така pls напишете право адреса детали кога ќе ги нарачате. 2. Ако сакате да се избере DHL,UPS-от,EMS,FEDEX, ТНТ превозот начин, pls контактирајте со нас пред цел. 3. Купувачот треба да биде одговорен за било увоз на даноци или царински давачки. Боја Неусогласеност Разликата во бојата може да биде предизвикана од боја одраз во мониторот,осветлување, припадност и сл. Pls разбирање, tks толку многу. Повратни информации и Повратни информации е многу важно за нас, тоа ќе биде многу ценет од страна да ни даде позитивни повратни информации и сите 5 започнува. Ако кој било проблем за нашите предмети или услуга, pls контактирајте со нас слободно пред да замине вашите негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми,TKS ТОЛКУ МНОГУ!

Основните својства

Бендот Ширина:
20mm ширина, 22mm ширина
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
A001
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бренд Име:
BENOW
Бендот Должина:
21cm

Додатоци на производот