0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
НУРНЕ&ПЛОВИ Високо Еластична 3мм Neoprene Жените Нуркање се Нурне во Вест Без Ракави Јакна во Внатрешноста Топло Wetsuit за Нуркање моторен чамец Kitesurf

НУРНЕ&ПЛОВИ Високо Еластична 3мм Neoprene Жените Нуркање се Нурне во Вест Без Ракави Јакна во Внатрешноста Топло Wetsuit за Нуркање моторен чамец Kitesurf

DEN 960.00
Това е достапна

Количина на стоки


Главни Карактеристики : Марка : НУРНЕ & ПЛОВИ Име : Нуркање Вест Модел : WS-18435 Материјал : 3ММ Neoprene + Најлон Големина : S / M / L / XL Функција : да се Чува на Топло / Сончање / Спречување на повреди
Пакет тежина : Околу 0.6 kg
Пакет Содржина : 1 x 3мм Нуркање Вест ве Молиме имајте во предвид : панталони за прикажување само, не се вклучени во пакет.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
НУРНЕ&ПЛОВИ
Материјал:
Најлон,Neoprene
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
WS-18435
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Neoprene
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати

Додатоци на производот