0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Кинески за вас човек ЗАДРЖИ НУРКАЊЕ 3ММ Neoprene Wetsuit Едно Парче со Полно тело, Мажите Нуркање се Нурне Сурфање Нуркањето Spearfishing

Кинески за вас човек ЗАДРЖИ НУРКАЊЕ 3ММ Neoprene Wetsuit Едно Парче со Полно тело, Мажите Нуркање се Нурне Сурфање Нуркањето Spearfishing

DEN 2008.80
Това е достапна

Количина на стоки


Информации За Производот
Бренд : Да Се Чува Нуркање
Име : Mens Wetsuit
Модел : WS-812 M
Дебелина : 3ММ
Материјал : Neoprene+Најлон
Боја : Црна
Големина : S / M / L / XL / 2 XL / 3 XL / 4 XL
Може да се користи за : Нуркање, Зима Пливање, Триатлон, Сурфање, Подводни Работа Совети : може да Постојат некои боја разлика предизвикани од светлина или да прикаже уред, се надеваме дека може да се разбере.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Бренд Име:
имајте нуркање
Материјал:
neoprene
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
WS-812M
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
neoprene
Шаблон Тип:
Печати

Додатоци на производот