0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Мотоцикл Шофершајбната Правец на Екранот За Kawasaki ZX9R 98 99 ZX-9R 1998 1999 Windscren

Мотоцикл Шофершајбната Правец на Екранот За Kawasaki ZX9R 98 99 ZX-9R 1998 1999 Windscren

DEN 960.00
DEN 1055.52
Това е достапна

Количина на стоки


Мотоцикл Шофершајбната Правец на Екранот За Kawasaki ZX9 R 98 99 ZX-9 R 1998 1999 Windscren
100% Сосема нов и неискористени
Висок Степен на ABS Пластика
Пред-Drilled за Прецизност Fitment
Висок Квалитет На Боја Работа
Лесно се Инсталира , Нема упатство за инсталација
Боја : 6 Бои
Погоден возило тип:
За Kawasaki ZX9 R ZX-9 R 1998 1999
Пакувањето на производот
1 X Шофершајбната/ветробранското стакло

Основните својства

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Објектот Тежина:
425g
Бренд Име:
MFS МОТОР
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Висина:
12cm
Материјал Тип:
Висок Степен На Пластични
Име На Модел:
За Kawasaki ZX9R ZX-9R
Објектот Ширина:
35cm
Објектот Должина:
40cm
боја:
6 бои
мотоцикл делови:
Ветробранското Стакло/Шофершајбната
Материјал:
Висок Степен на ABS Пластика
Калапи:
Вбризгување на калапи
Монтажа:
Исто како и на ОЕМ. Fitment речиси 100% фит.
SKU:
M01-77
Одговара:
За Kawasaki ZX9R ZX-9R
Количина:
1 Парче

Додатоци на производот