0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2 парчиња За Шкода Octavia А5 Имот 2004 2005 2006 2007 2008 задната врата се Подигне Рамења Lifters Гас Пролет

2 парчиња За Шкода Octavia А5 Имот 2004 2005 2006 2007 2008 задната врата се Подигне Рамења Lifters Гас Пролет

DEN 1151.52
Това е достапна

Количина на стоки


Висок Квалитет на задната врата Гас Пролет се Подигне Struct За "Шкода" Octavia А5 Имот 2004 2005 2006 2007 2008 Дел Име : Гас Пролет Состојба : Нов Бренд на Производ Должина : 585 mm / ±2 mm (центар дупка на центар дупка) Притисок : 405 N Пакет : 2 buc во пакет
Ние прифаќаме Alipay И Paypal исплати само. ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност,Царинење Такси и Други давачки.
Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : https : //global.cainiao.com Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
Ако ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,Кога ќе го купите повторно,ќе им понуди 5% . Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,тебе и мене се среќни секој ден
Нашата цел е да го направите вашиот избор полесно и да ги зачувате вашите пари. Подобро autoparts, Подобар живот.

Основните својства

Тип На Објект:
Задните Полици & Додатоци
Минимална Тежина Препорака:
0kg
Објектот Висина:
3cm
Специјални Функции:
Задната Врата Се Подигне Рамења Lifters Гас Пролет
Објектот Ширина:
4cm
Максимална Тежина Препорака:
0kg
Објектот Должина:
58cm
Бренд Име:
kangbeier
Објектот Тежина:
0.52kg
Материјал:
PA66+Челик+Гума
Дел Број:
1Z5827550
Поставување на Возило:
Задните

Додатоци на производот