0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Квалитет на Образовниот дрвени играчки дрвени животинско Сложувалка родител-дете интеракција загатки за деца детска Подарок играчки

Квалитет на Образовниот дрвени играчки дрвени животинско Сложувалка родител-дете интеракција загатки за деца детска Подарок играчки

DEN 176.16
Това е достапна

Количина на стоки


Квалитет на Образовниот дрвени играчки дрвени животинско Сложувалка родител-дете интеракција загатки за деца детска Подарок играчки
Опис на производот : Боја : Како фотографии Пол : Унисекс Големина на : 28*22.5*0.5 cm Материјал : Дрво Бидете внимателни: Прирачник за мерење, тежина, големина, мала грешка пакувањето на Производот ќе биде надграден нередовно! Топло совет : ве Молиме забележете дека поради осветлување ефект и display brightness / contrast и други прилагодувања, во сликата на сајт и вистинската боја на предмети, може да постојат суптилни разлики. Напомена : 1. Бидете сигурни дека вашата моментална адреса е точно кога ќе закажете 2. Ве молиме одберете превозот метод и платниот налог, вклучувајќи го и превозот (ако сте треба да ги сноси товар). 3. Треба да се плати во рок од 1-2 дена! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Не можеме да се осигура дека сите меѓународни превозот време, поради обичаи и географски разлики во одделни земји, може да влијае на времето за испорака. Ние ќе пакување и транспорт на пакет што е можно поскоро! Нашата гаранција : Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи за 100% , може да одлучите да го промените стоката во рок од 30 дена по датумот на испорака на стоки, транспорт на товар на купувачот, не ја оштетува стоката и оригинално пакување. Контакт со нас : Ако ви треба помош или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека вашето задоволство. Ви благодарам многу за вашата поддршка и охрабрување. Повратни информации : Драги пријатели, вашето задоволство е наша услуга начело, и вашата повратна информација за нас е многу важно. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда евалуација и висок НСД услуга во време. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Не брзаат да се направи било лоши коментари. Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосна наплата и замена на стоки! Ви благодарам многу за доаѓање. Ви посакувам среќен живот и со нетрпение очекуваме да вашата посета следниот пат!

Основните својства

Стил:
Животните
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,2-4 Години
Број На Модел На:
jk-438
Бренд Име:
ANUOTONG
Материјал:
Дрво
Предупредување:
Не се јадат
Загатка Стил:
3D Загатка
Тип:
логички игри за деца

Додатоци на производот