0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
4 Антички Месинг Декоративни Нозе Накит Кутија Нозе Случај Нога 30x27mm со Завртки

4 Антички Месинг Декоративни Нозе Накит Кутија Нозе Случај Нога 30x27mm со Завртки

DEN 383.52
Това е достапна

Количина на стоки


4 Парчиња Антички Месинг Накит Кутија Нозете На Животните Кутија Нога
Доаѓаат со антички месинг завртки.
Материјал : цинк легура
Големина : 30x27mm

Основните својства

DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
Метал

Додатоци на производот