0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
надворешен пречник од 15mm внатрешен дијаметар 13mm дебелина на ѕид 1mm Должина 300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка DIY Материјал

надворешен пречник од 15mm внатрешен дијаметар 13mm дебелина на ѕид 1mm Должина 300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка DIY Материјал

DEN 638.00
DEN 671.52
Това е достапна

Количина на стоки

надворешен пречник од 15mm внатрешен дијаметар 13mm дебелина на ѕид 1mm Должина 300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка DIY Материјал
Други големина контактирајте со нас

Основните својства

Број На Модел На:
Алуминиумска цевка 001-8
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Индустриски
Структура:
DIY
Име на производ:
15*13*300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка

Додатоци на производот