0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
надворешен дијаметар 12mm внатрешен дијаметар 8мм дебелината на ѕидот 2mm Должина 300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка DIY Материјал

надворешен дијаметар 12mm внатрешен дијаметар 8мм дебелината на ѕидот 2mm Должина 300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка DIY Материјал

DEN 638.00
DEN 671.52
Това е достапна

Количина на стоки

надворешен дијаметар 12mm внатрешен дијаметар 8мм дебелината на ѕидот 1mm Должина 300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка DIY Материјал
Други големина контактирајте со нас

Основните својства

Број На Модел На:
Алуминиумска цевка 001-7
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Индустриски
Структура:
DIY
Име на производ:
Должина 300мм 6063 Алуминиум Цевка АЛ Цевка DIY Материјал

Додатоци на производот