0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-12 %
Заклучување на вратата Latch Actuator Пред Лево ОЕМ За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 АУДИ А4 А5 П5 Q7 TT 9-Пински 3C1 8J1 837 015A

Заклучување на вратата Latch Actuator Пред Лево ОЕМ За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 АУДИ А4 А5 П5 Q7 TT 9-Пински 3C1 8J1 837 015A

DEN 2462.00
DEN 2797.92
Това е достапна

Количина на стоки

8 J1837015 A Заклучување на Вратата Latch Actuator Пред Право "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 АУДИ А4 А5 П5 Q7 100% сосема нов, директна замена оригинални делови OE# 8 J1 837 015 A ( 9-Pin ) Пред Лево Замена OE# 3 C1 837 015 НА 3 C1 837 015 Б 8 J1 837 015 Б Бренд & Модел Година Забелешка "Фолксваген" 9-Пински За Лево Вози само Passat 2006-2010 B6 Touareg план за 2011-2015 Audi A4 2008-2009 Б8 А5 2008-2009 П5 2008-2009 Q7 2007-2009 TT 2007-2009 Опис - ОЕМ Квалитет Пакет вклучува Заклучување на Вратата Десно x1
1.Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на Aliepress како погоре. 2.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 1.Ние ќе ја испрати на предмети within2-3 дневна,(работни дена, Не празник сезони) по уплатата се потврди со платформа. 2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Нашата продажба цената не вклучува царински даноци и такси. купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика. 3.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас.
1.Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5stars 2. Повратни информации е многу важно ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, пред да ни даде неутрален или негативен фидбек.
1.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел НЕ.
2.Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компонента додатоци се вклучени, по двете купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. или, можете да изберете да имате замена.

Основните својства

Бренд Име:
KOWELL
Материјал:
ABS ПЛАСТИКА & МЕТАЛ
Број На Модел На:
8K0 839 015 НА
Име:
Заклучување На Вратата Latch Actuator Пред Право
за автомобил модел :
ФОЛКСВАГЕН Passat АУДИ А4 А5 П5 Q7 ТТ
Поставување на Возило:
Право, Пред
Површина:
Бренд Нови
OE Спецификации или Изведба/Custom:
OE Spec
Fitment Тип:
Директна замена
Производителот Дел Број:
8J1837015A
Осветленост Дел Број:
8J1837015A, 8J1 837 015 А, 8J1-837-015-А, 8J1 837 016A, 3C1837016A

Додатоци на производот