0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
ZOTOONE Големо Срце Автомобил Оган Панк Рок Печ Applique Железо на Мотоцикл Везени Biker Закрпи за Облека Налепници Значки D

ZOTOONE Големо Срце Автомобил Оган Панк Рок Печ Applique Железо на Мотоцикл Везени Biker Закрпи за Облека Налепници Значки D

DEN 276.00
DEN 394.08
Това е достапна

Количина на стоки


извезена лепенки;везени лепенки;апликации за облека, извезена лепенки;налепници облека;значки за облека
ZOTOONE Големо Срце Автомобил Оган Панк Рок Печ Applique Железо на Мотоцикл Везени Biker Закрпи за Облека Налепници Значки D Големина : ве молиме проверете од сликите подолу Количина : MOQ Е 1pcs/многу DIY со децата заедно. среќни секој ден со насмевка ^-^ Како да железо печ : 1. Стави печ "топла топи лепак" од страна на облека (лепак не може да се растргнат исклучите) , Загрејте ја железо, на предната страна на печ пеглање околу 10 до 20 секунди, Направи печ фиксна позиција. 2. Стави на фиксна печ заедно со облека, пак, на задната страна на печ пеглање 30 до 60 секунди, проверете дали задниот лепак топење, Печ цврсто се држи на облека. 3. Најпосле, Пеглање повторно од предната страна 1 до 2 минути, Главно железо тоа работ и агол, за да се обезбеди површината мазна и рамна, Совршен фузија со облека.
Како да го користите :
(1).Земете вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) која ќе се пеглаат на.Подготви железо.
(2). Чистење на дел што се случува да се пеглаат на.Стави парче на десната страна.Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
(3).Прилагодување на tempreture на железо на suiable степен.Железо печ на сила назад и напред за околу 15 секунди.
(4). По печ се врти ладно,дали таа е фиксна цврсто.ако не,обидете се повторно во над истиот начин.
(5) исто така Можете да шие тоа па тоа никогаш не ќе падне.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,paypal. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот ја откажете трансакција од liexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира.
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Основните својства

Бренд Име:
ZOTOONE
Големина:
As Picture Show
Техника:
Извезена
Стил:
Железо-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
A001-F
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Производ:
Закрпи Везени Patch За Облека
Стил:
Железо Закрпи Цртан Филм Iron На Закрпи Applique
облека:
Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Престилка
Types1:
applique везови цвет закрпи
боја:
Како Слика Покаже Црна, Црвена Sequin Топлина Трансфери
Име:
Applicaties Додаток Знаме цвет печ
Name1:
закрпи став Ecussons Thermocollants Черепот Орел Крило
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина Родени ДА Бидат Слободни Слобода
Видови:
храна печ,цртан филм печ
Name2:
Облека Налепници Parches Para La Ropa во ЖИВО ДА се ПРОШЕТААТ

Додатоци на производот