0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Helvetia Везени Keychain Направени од страна на Twill со 3cm Метален Прстен и Везени Логото на Предната и Поддршка бесплатен превозот

Helvetia Везени Keychain Направени од страна на Twill со 3cm Метален Прстен и Везени Логото на Предната и Поддршка бесплатен превозот

DEN 6174.24
Това е достапна

Количина на стоки


1. Основно Конкурентни Предности :
а. Висок квалитет со конкурентна цена
б. Мали наредби се прифатени,
в. Клиентот дизајн се добредојдени
г. Професионална & брза услуга
2. Спецификација :
Материјал : црна twill со метален прстен (3cm)
Kaychain : x 12.5 2.5 cm
Користење на логото : везови логото две страни
Edge : merrow граница
Погоден за Промоција, gif и сл.
3. Истрага било печ е многу лесно :
Само mail за било груба скица, уметнички дела или лого за нас,
Во меѓувреме дозволете ни да знам материјалот, количина, големина, edge и поддршка или посебни барања итн.
MOQ : 100pcs по содржина

Основните својства

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
Jex
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
DK-MZ14011569
Големина:
12.5 x 2.5cm
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Материјал:
Twill
Edge:
merrow граница
боја:
во рамките на 9 бои limite
Прифати прилагодени:
Погоден за Промоција, gif и сл.
Мали наредби се прифатени:
10 години искуство во apperal
Строги квалитет материјал за :
Прифати избор на начин на плаќање
Надомест за превозот цена од Пост Ари Aail:
Обезбеди различни изразат за вашиот избор
Голем попуст за UPS-от, DHL, FedEx & EMS:
Обезбеди забава за старите клиент
is_customized:
Yes

Додатоци на производот