0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
300pcs Среќен Св. Патрик се Чувствува Шапка Закрпи 54X58mm Чувствува Врвот Шапка Детелина Капа за Св. Патрик Оркестарот, DIY Занает Снабдување

300pcs Среќен Св. Патрик се Чувствува Шапка Закрпи 54X58mm Чувствува Врвот Шапка Детелина Капа за Св. Патрик Оркестарот, DIY Занает Снабдување

DEN 8568.00
Това е достапна

Количина на стоки


300pcs Не-плетени Свети Патрик Ден Шапка Закрпи 45 X54 X58mm Чувствува Врвот Шапка w/ Детелина за Свети Патрик Ден на Фестивалот, Оркестарот, DIY Занает
Објектот Не-плетени Ткаенини Свети Патрик Ден Врвот Шапка Закрпи Материјал Не-пациентот се чувствува Спецификации. 45mm*54mm*58mm (Топ*Дното*Висина); Дупка : 2mm прибл. Боја Зелена + Црна + Жолта Функција Ѕид оркестарот,Нарачана;Вештачки Количина. 300 компјутери/многу Користење на Свети Патрик, DIY Занает, Партија Украс, Подарок Украс
ЗАБЕЛЕШКА
**** НЕМА налепница ниту лепак на задната страна , вие може да шие, или користете топла топи лепак пиштол да се држиме нив.
**** Со оглед на рачно изработени објект, таму ќе биде повеќе или помалку од 2-5мм мерење разлика , ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид и ви благодариме за вашето разбирање.
Нашите Alipay Зачувам Услуга може да ги прифати мулти методи за плаќање, вклучувајќи BOLETO, ВИЗА, Мастеркард, Маестро, QIWI Паричник, Web Money, Western Union, Банкарски Трансфер, и др.
Ве молиме бидете сигурни дека и вашите пари и производи се заштитени и се покриени од страна на Ali Express платформа на целата трансакција. Единственото нешто што треба да направите е да уживаат во шопинг, и почекајте неколку дена за вашата омилена форма нашата продавница.

Основните својства

боја:
Св. Патрик Врвот Шапка
Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Големина:
54mm*58mm
Број На Модел На:
FZ00317
Стил:
Шие-На
Објектот:
Свети Патрик Ден се Чувствува Врвот Шапка Закрпи
Фестивал:
Свети Патрик Ден
Свети Патрик Ден шапка:
Не-пациентот се Чувствува Ткаенина
чувствував врвот шапка:
45mm*54mm*58mm
разубавувањето:
детелина
Чувствував Детелина Шапка:
Партија Декорација, DIY Занает, Шиење Работи

Додатоци на производот