0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-47 %
Висок квалитет 24V 10AH Литиум јонска Li-ion Батерија наплаќа 5C батерија INR 18650 за електрични велосипеди (60KM),24V Моќ банка

Висок квалитет 24V 10AH Литиум јонска Li-ion Батерија наплаќа 5C батерија INR 18650 за електрични велосипеди (60KM),24V Моќ банка

DEN 17674.00
DEN 33346.56
Това е достапна

Количина на стоки

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашата големина на примерок (325*60*30мм),ви благодарам многу!! Други батеријата големина : 24 V (220*38*68 MM) 24 V (290*38*68 MM) 24 V (325*60*30ММ) 24 V (360*38*68 MM) Ако не постојат големина,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите вашиот големина во нашата фабрика.Ви благодариме.
ЗА ПРЕВОЗОТ
Почитуван господине/госпоѓо :
Ви благодариме за вашето купување.Постојат некои вниманието.Ве молиме погледнете го во детали.
Како што знаеме сите батерии се припаѓаат на опасни стоки во воздушниот транспорт,тоа е малку тешко да се
царинење ,но ние гарантираме дека вие ќе ги добиете вашите производи.Па ние не може да се контрола на превозот
време многу точно.
Генерално,ако се е во ред ќе добиете вашите производи, во 5-10 работни дена од DHL , Fed EX,UPS-от или ДПД(велика БРИТАНИЈА) express,ИТН.
Таму може да се одложи за следниве услови :
1, царинење одложувања
2, Оддалечените области
3, Празници
4, штрајк,елементарни непогоди и така натаму
Ви благодарам многу !!! Среќен шопинг!!!.

Основните својства

Број На Модел На:
24v
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
1 Парче
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
SJZPFTC
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
10ah
Големина:
325*60*30mm(standard)
Стандарден Напон:
24v
Тежина:
About 4 KG
Циклус на животот:
3-6 години(повеќе од 2000 пати)
Користат За:
Електрични велосипеди(250WH),сите 24v опрема
Температурата На Работа:
-40 ~ +65 степен
12 Заштита:
Overcharge,overdischarge,overcurrents,кратко надвор, итн.
Издржливост:
Околу 40KM-60KM
полнач:
Слободен(100V-240V)
Школка Материјал:
Алуминиум + ABS
Материјал:
5C, INR 18650

Додатоци на производот