0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
VariCore 26650 5100mAh Li-ion 3.7 v Батерија 20A Празнење 3.6 V Моќ батерии +DIY Никел Листови

VariCore 26650 5100mAh Li-ion 3.7 v Батерија 20A Празнење 3.6 V Моќ батерии +DIY Никел Листови

DEN 297.00
DEN 312.00
Това е достапна

Количина на стоки

5100 m Ah 3.7 V Li-Ion 26650 Батеријата Батерии + DIY Никел листови карактеристики : Нов и висок квалитет Без меморија ефект. Хибрид моќ и стабилна. точно замена за стандардна АА големина на батеријата на сите уреди. Тоа може да се користи како точно замена за стандардна АА големина на батерии во повеќето сите на опремата. Тоа може да биде брзо обвинет за било брз полнач, паметни полначи, поврзете го полначот или универзална полначи. одлични перформанси во дигитални фото апарати, CD-плеери, далечински управувач возила, метал детектори, рефлектори, pda уредите пилоти, пејџери, игра момчиња, играчки, и така натаму. г. Напон : 3.7 V. Хемија : Литиум Капацитет : 5100 m Ah. Батерија пати : до 600 пати. Големина : 6.5 см x 2.6 cm x 2.6 cm Пакет се Вклучени : 26650 5100 m Ah батерии+Никел листови Забелешка не правете краток спој akkumulyatora.pozhaluysta, не предизвикувајте краток спој на батеријата, не overcharge и над празнење на батеријата. 1. Во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да СООДВЕТСТВУВА НА вашиот Превозот адреса. 4. Сликите прикажани се не вистински објект и се само за вашиот референца. 5. ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот). Додатоци доаѓаат со гаранција. 2. Неисправни предмети МОРА да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите погоре-политика предмети наведени по нарачување на aliexpress! 1. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. 2. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 3. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира.

Основните својства

боја:
1PCS Батерија, 2 ПАРЧИЊА Батеријата, 3PCS Батеријата, 4PCS Батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
1-4pcs
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
Yes
Број На Модел На:
26650-55A
Бренд Име:
VariCore
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
5000mAh
Големина:
6.6x2.6x2.6cm

Додатоци на производот