0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-21 %
НАС Висок Квалитет 1200mAh NI-CD Li-ion HNN9628 HNN9628A Батерија за полнење за MOTOROLA GP-300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000

НАС Висок Квалитет 1200mAh NI-CD Li-ion HNN9628 HNN9628A Батерија за полнење за MOTOROLA GP-300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000

DEN 568.00
DEN 719.04
Това е достапна

Количина на стоки


1200m Ah NI-CD HNN9628 HNN9628 A Батерија за полнење за MOTOROLA GP-300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000
Карактеристики Напон : 7.5 V Батерија Тип : Ni-CD Капацитет : 1200m Ah Материјал : направени со висок квалитет на материјалите. Сосема Нов,100% компатибилност со оригиналната Наплата во секое време нема да имаат ефект на батеријата Компатибилен PN : за полнење ЗА MOTOROLA HNN9628, HNN9628 A, HNN9628 AR, HNN9628 B, HNN9628 R Компатибилен Модел : за полнење ЗА MOTOROLA GP88, GP300, - апарат gp600, GTX800, GTX900, PTX600, MTX638, LCS2000, LTS2000 Пакет се вклучени : Како да се избере (еез )x HNN9628 Батеријата

Основните својства

боја:
1PCS, 2 ПАРЧИЊА, 4PCS, 8PCS, 10PCS, 20PCS
Големина:
Prismatic
Батеријата Број:
1-20
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
Ni-CD
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Номиналниот Капацитет:
1200mAh
Број На Модел На:
HNN9628
Замена На Батеријата:
Yes

Додатоци на производот