0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Топла продажба!!!24-Pin Двојна ПСУ кабел Адаптер Идеален за гејминг машина или Bitcoin/Litecoin Рудари кои бараат

Топла продажба!!!24-Pin Двојна ПСУ кабел Адаптер Идеален за гејминг машина или Bitcoin/Litecoin Рудари кои бараат

DEN 1200.00
Това е достапна

Количина на стоки


Спецификации
1. Идеален за гејминг машина или Bitcoin/Litecoin Рудар
2. 1x Машки крај (Плоча страна) : 20+4p
3. 2x Женски завршува (PSU страна) 24p
Параметри :
1 ) меѓународната сертификација стандарди на заштита на животната средина се стандардни UL100718 AWG електронски линија
2 ) увезената црна зелени 24 PIN (20+4) машки /24 PIN женски *2
3 ) примена на компјутерски моќ да рамките 2000 W
4.) L вкупна должина : 30 см
5) Висок квалитет бакар калај терминал 5
6) според различни должина барања, прилагодена! Стандардна должина без заеднички должина
Опис на производот :
Dual ПСУ кабел. Средно Напојување Единица адаптер.
-Идеален за гејминг машина или Bitcoin/Litecoin Рудари кои бараат висока моќност.
-Поврзете 2 на Единици за Напојување заедно за да обезбедат повеќе енергија за да ја вашиот компјутер компоненти, без да го надградите вашиот постоечки Напојување единица.
-Вашиот компјутер ќе се бара доволно простор за сместување на 2 PSUs. Можете да ги менувате вашите шасија или купување на една од Шасија споменати подолу.
-1x Машки крај (Плоча страна) : 20+4pin
-2x Женски завршува (PSUs страна) : 24pin
-Ова е безбедна како на матична плоча добива моќта од еден PSU само. Вториот ПСУ обезбеди моќ на други компоненти. Двете PSU започне кога на On / Off копчето од вашиот КОМПЈУТЕР е притиснато.
Овозможува поврзување на две единици за напојување на една плоча.
Одредена слика :
Примена :
Совршен за Litecoin и Bitcoin апаратури за Ископување и Двоен PSU игри .
- Овозможува додавање на втор напојување единица на КОМПЈУТЕР - И ПСУ ќе се напојува од страна на една матична плоча - се Користи вториот PSU на власт на повеќе графички картички - Висок квалитет 24pin Конектори - Долг 30cm Должина за додаде стигнат до
Зошто купи PSU кога ќе може да се приклучи 2 поевтини оние заедно? Со оваа едноставна адаптер можете да се приклучат на сила на 2 PSUs во една.
Мора да се има за секој Bitcoin/Litecoin рударство екипаж.
Ако имате било какви барања за Двојни ПСУ кабел , ве Молиме љубезно ве молиме слободно да ни e-mail или chat со нас од страна на Trademanager!

Основните својства

Број На Модел На:
Dual ПСУ моќ кабел
Бренд Име:
wellcore
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Должина:
30

Додатоци на производот