0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
OHM 0805 F 1% Секоја 100PCS 10K 16K2 536K 52K3 40K2 60K4 845K

OHM 0805 F 1% Секоја 100PCS 10K 16K2 536K 52K3 40K2 60K4 845K

DEN 405.60
Това е достапна

Количина на стоки


Ако ви треба примерок на отпорници, кликнете на ова .
Игра уреди замена на делови

Основните својства

боја:
сите
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Големина:
0805 2012
Количина:
Секој 100PCS
is_customized:
yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Додатоци на производот