0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Mosleader KTC4373-Y КИП SOT89 500PCS 1000PCS NPN 120V 0.8 НА 800mA KTC4373 Висок квалитет

Mosleader KTC4373-Y КИП SOT89 500PCS 1000PCS NPN 120V 0.8 НА 800mA KTC4373 Висок квалитет

DEN 1055.52
Това е достапна

Количина на стоки


Имаме инженери тест за квалитет за вас .
Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .
Ако ви треба некои примероци за испитување ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно !
Ако ви треба големи количини ,
Ве молиме контактирајте со нас слободно ,
Ние ќе ви даде подобра цена !
Ако не можете да најдете она што го сакате, ве молиме контактирајте со нас слободно !

Основните својства

боја:
KTC4373-Y 500PCS, KTC4373-Y 1000PCS
Бренд Име:
MOSLEADER
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Големина:
SOT-89
Количина:
1000pcs/ролна
квалитет:
Обезбедување На Квалитет
is_customized:
YES
Компатибилен:
Конзола За Игри

Додатоци на производот