0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
нови 8 генерација S7-300PLC програмирање кабел 6ES7972-0CB20-0XA0/USB-MPI+ преземете кабел 6ES7972-0CB20-0XA0

нови 8 генерација S7-300PLC програмирање кабел 6ES7972-0CB20-0XA0/USB-MPI+ преземете кабел 6ES7972-0CB20-0XA0

DEN 1224.00
DEN 1288.80
Това е достапна

Количина на стоки

Опис на производот Производот Преглед : 1, сигнал дел е висок-брзина оптичкото спојување изолирани како оригиналот. 2, поддршка 9.6 К, 19.2 К, 45.45 К, 93.75 К, 187.5 К, 500 K, 1.5 Mbps пренос стапка 3, поддршка MPI и ДП господар-роб комуникација 4, поддршка ДП господар-роб мешани мрежа од страна на EM277 за Simatic S7-200 програмирање и симнување 5, поддршка 840 D ЦПУ систем за програмирање 6, инсталиран на Simatic оригинални возачот, без генерирање на COM порт, изберете USB Direct 7, поддршка WIN7 & најновите V5.5 софтвер за програмирање (нема потреба да се инсталира драјверот во софтверот V5.5) 8, домување има мека заштита, анти-притисок, намалување. 9, изборот на PTC resettable осигурач која може да и заштита на внатрешни circuitry под overvoltage, прекуструјна, краток спој услови. Пакет : 1pc 6 ES7972-0 CB20-0 XA0 1pcs кабел

Основните својства

Број На Модел На:
6ES7972-0CB20-0XA0
Бренд Име:
tiegouli
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Додатоци на производот