0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
Руската Тастатура за Лаптоп Acer за да се Стремат 5315 6920 MS2220 5312 4730 4730Z ZO1 1641 5930G 4520G 4510 6920G 6935G 4930G 6935 RU

Руската Тастатура за Лаптоп Acer за да се Стремат 5315 6920 MS2220 5312 4730 4730Z ZO1 1641 5930G 4520G 4510 6920G 6935G 4930G 6935 RU

DEN 447.00
DEN 475.20
Това е достапна

Количина на стоки

Напомена :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Основните својства

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
GZEELE
Број На Модел На:
7300
Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
Руски Стандард

Додатоци на производот