0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Шпански тастатура за Лаптоп Acer Стремат 4743G 4349 4352 4560 4560G 4750 4750G 4750Z 4739 4752 4752G 4752Z 4752ZG СП

Шпански тастатура за Лаптоп Acer Стремат 4743G 4349 4352 4560 4560G 4750 4750G 4750Z 4739 4752 4752G 4752Z 4752ZG СП

DEN 383.52
Това е достапна

Количина на стоки


Напомена :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот

Основните својства

Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
4743G
Стандард:
Шпанија Стандард

Додатоци на производот