0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
Руската Тастатурата за Acer Стремат 5755 5755G 5830 5830G 5830T 5830TG Портал NV55 NV57 RU

Руската Тастатурата за Acer Стремат 5755 5755G 5830 5830G 5830T 5830TG Портал NV55 NV57 RU

DEN 429.00
DEN 456.00
Това е достапна

Количина на стоки


Напомена :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Основните својства

Број На Модел На:
5830T
Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
GZEELE

Додатоци на производот