0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
НИ тастатура за лаптоп toshiba Satellite C600 C600D L640 L600 L600D L630 C640 C645 L700 L640 L730 L635 НИ тастатура црна/бела

НИ тастатура за лаптоп toshiba Satellite C600 C600D L640 L600 L600D L630 C640 C645 L700 L640 L730 L635 НИ тастатура црна/бела

DEN 499.00
DEN 525.60
Това е достапна

Количина на стоки


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Основните својства

Број На Модел На:
C600 C600D L640 L600 L600D L630 C640 C645 L700 L640 L730 L635
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Бренд Име:
сребро линк
Стандард:
НИ Стандард

Додатоци на производот