0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Руската Тастатурата за Acer PK130C94A00 NSK-AUB0R PK130C91104 V104702AS3 MP-09B23SU-6983 PK130C91100 RU Лаптоп Црна

Руската Тастатурата за Acer PK130C94A00 NSK-AUB0R PK130C91104 V104702AS3 MP-09B23SU-6983 PK130C91100 RU Лаптоп Црна

DEN 369.60
Това е достапна

Количина на стоки


Почитувани купувачи,драго ми е што можете да изберете нашите производи. Ние се надеваме дека можеме да ви обезбеди најдобар квалитет на производи и најсовршениот услуга за да ви помогне да го решите вашиот проблем.
Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши тастатури се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.
Сите наши тастатури се сосема нови некористени тастатури. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот.
Еден пакет :
Најголемиот дел на пакување :
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со тастатура, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.17track.net
10-30days. www.17track.net
10-30days. www.ems.com.cn
7-20days www.dhl.com
7-20days www.fedex.com
7-20days www.ups.com
7-20days www.tnt.com

Основните својства

Компатибилен Бренд:
Acer
Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
PK130C94A00

Додатоци на производот