0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Рачен течен кристал прикажува на топол воздух пиштол PE, PVC фолија за топол воздух заварување пиштол топол воздух пиштол 2000W напон 220V

Рачен течен кристал прикажува на топол воздух пиштол PE, PVC фолија за топол воздух заварување пиштол топол воздух пиштол 2000W напон 220V

DEN 9074.00
DEN 9552.00
Това е достапна

Количина на стоки


Рачен течен кристал прикажува на топол воздух пиштол PE, PVC фолија за топол воздух заварување
пиштол топол воздух пиштол 2000 W напон 220 V
Сликата покажува :
Опис :
Напон : 220 V
Моќност : 2000 W
Температурата опсег : 80 ° -650 °
Воздушниот волумен : 200-550 l / min
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Основните својства

Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
течен кристал прикажува на топол воздух пиштол
Тип:
топол воздух заварување пиштол
Заварување Тип:
E, ПВЦ филм
Број На Производ:
FL2142
Напон:
220V
моќност:
2000W
Температурата Опсег:
80-650
Волумен На Воздух:
200-550 l / min

Додатоци на производот