0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
RILAND P80 Плазма Сечење Факел accesories P80 факел потрошен материјал за сечење shield првенство погоден плазма сечење пиштол

RILAND P80 Плазма Сечење Факел accesories P80 факел потрошен материјал за сечење shield првенство погоден плазма сечење пиштол

DEN 264.00
DEN 277.44
Това е достапна

Количина на стоки

Име : RILAND P80 Плазма Сечење Факел accesories P80 факел потрошен материјал за сечење shield првенство погоден плазма сечење пиштол Пакување : 10pcs/торба Погоден за P80 Сечење на факелот

Основните својства

Заварување Тип:
Плазма Факелот
Заварување Капацитет:
100%
Тип:
заварување факелот
Број На Модел На:
P80
Бренд Име:
RILAND

Додатоци на производот