0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
Полиестер жакард луксузни Везени Затемнување завеси за Livingroom Рамен Прозорецот на Спалната соба Ролетни на Прозорците

Полиестер жакард луксузни Везени Затемнување завеси за Livingroom Рамен Прозорецот на Спалната соба Ролетни на Прозорците

DEN 864.00
DEN 1661.76
Това е достапна

Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме да се измери должината на патеката
2.Ве молиме да се измери висината на патеката на подот
3 . Цената е за 1 парче на завесата или 1 парче tulle
4. Сите предмети се за вистинска снимање.Сепак,различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку。
5.Големина на : (W) значи ширина ( H) значи Висок
6.Завеса високо слободно може да се намали. макс 2.8 m.
7.имаме 3 стил може да се избере
За Испорака 1) Како завеси се прилагодени производи, со цел да се обезбеди квалитет,Ние ќе ја испрати на производот во рок од 5-10 дена откако вашата уплата е завршен.2) Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 20-100 американски долари.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност.
3) Ако не сте задоволни со производот или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во прв пат и ние ќе одговориме на тоа за вас.Ако добиете производот задоволство, ве молиме да дадете 5 ѕвезди високи пофалби

Основните својства

Големина:
1PC 100W 250H, 1PC 150W 250H, 1PC 200W 250H, 1PC 250W 250H, 1PC 300W 250H, 1PC 350W 250H
Обработка:
Кука, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Бренд Име:
FYFUYOUFY
Шема:
Извезена
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Шаблон Тип:
Растенијата
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер
Обработка начин:
кука дупка се Повлече Pleated Лента
Пакет:
1 парчиња завеса или 1 парчиња tulle
Завеса Ширина:
2~3times на прозорецот ширина
Известување:
Tassel/Tieback/Зрнца/Valance не се опфатени
Функција:
Засенчување 60%
Совети 1:
Завеса и tulle се продаваат одделно
боја:
Виолетова

Додатоци на производот