0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
1 BUC/Многу Луксузни Сина Пердув Везови Прозорец Завеси За Дневна Соба и Спалната соба Панел Drapes Чиста Завеси Дома Декорација

1 BUC/Многу Луксузни Сина Пердув Везови Прозорец Завеси За Дневна Соба и Спалната соба Панел Drapes Чиста Завеси Дома Декорација

DEN 526.56
Това е достапна

Количина на стоки

modname=ckeditor
Куршум точка : ве Молиме да забележите ова е една компјутери продажба
Пастирски стил чиста завеса панел со везени украси
Лесен за инсталација
Долниот отворен со иста боја панделки затворање
Различни големини за вашиот избор Опис : Пакетот вклучува : 1 BUC Завеса
За Превозот 1.Нарачки обработуваат во рамките 1-5 дена по плаќањето се врши и проверка.
2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката остава Кина.
3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард за Испорака
4.Ние ќе го организира превозот според адресата која купувачот дава, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
5.Ако не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го провериме тоа за вас. За Повратни Информации 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети.Ние ќе го ценат, ако може да објавите слики од предмети.
3.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. За Враќање&Наплата 1.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објект кој е неисправен или погрешно.
2.Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба & задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки.
3.Ве молиме да се врати на неисправни или погрешно објект во рок од 7 дена по приемот.
4.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот & превозот надомест е неповратни.

Основните својства

Големина:
W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm, W450cm x H270cm, W500cm x H270cm
Бренд Име:
Wholehome
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Тип:
Завесата
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Инсталација Тип:
Вграден-во
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Ткаени
Шема:
Извезена
Стил:
Класичен
Локација:
прозорецот
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Формат:
јаже
Шаблон Тип:
лисја
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
Завесата
is_customized:
Yes

Додатоци на производот