0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
М5/M6/М8 DIN916 GB80 Поставите Завртка Конкавна Точка Крајот Копачка Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Хексагонални Socket

М5/M6/М8 DIN916 GB80 Поставите Завртка Конкавна Точка Крајот Копачка Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Хексагонални Socket

DEN 80.64
Това е достапна

Количина на стоки


DIN916 GB80 Поставите Завртка Конкавна Точка Крајот Копачка Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Хексагонални Socket

Основните својства

Големина:
M5x4 50Pcs, M5x5 50Pcs, M5x6 50Pcs, M5x8 50Pcs, M5x10 50Pcs, M5x12 50Pcs, M5x16 50Pcs, M5x20 50Pcs, M5x25 50Pcs, M5x30 20Pcs, M5x35 20Pcs, M5x40 20Pcs, M6x4 50Pcs, M6x5 50Pcs, M6x6 50Pcs, M6x8 50Pcs, M6x10 50Pcs, M6x12 50Pcs, M6x16 50Pcs, M6x20 20Pcs, M6x25 20Pcs, M6x30 20Pcs, M6x35 20Pcs, M6x40 10Pcs, M8x6 50Pcs, M8x8 50Pcs, M8x10 50Pcs, M8x12 50Pcs, M8x16 20Pcs, M8x20 20Pcs, M8x25 20Pcs, M8x30 10Pcs, M8x35 10Pcs, M8x40 10Pcs, M8x45 10Pcs, M8x50 5Pcs
Завртка Тип:
Поставете Завртки
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Број На Модел На:
DIN916 GB80
Пакет:
Под 50Pcs
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*3
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Стил:
конкавна
Големина:
M5 M6 M8

Додатоци на производот