0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-22 %
микс 35kinds M3/M4/М5/M6/М8 Метал Хексадецимален Штекер Копачка Завртки Сет Завртки

микс 35kinds M3/M4/М5/M6/М8 Метал Хексадецимален Штекер Копачка Завртки Сет Завртки

DEN 524.00
DEN 671.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Големина:
M4, M8, M3, M5, M6
Должина:
4mm, 3mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Глава Стил:
Круг
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Број На Модел На:
na
Пакет:
100-199Pcs
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Димензии:
М3*16
Завртка Тип:
Си игра-отпорни Завртки
Материјал:
Легиран челик
боја:
Црна

Додатоци на производот