0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-38 %
Жени со Висок Појас Plaid Здолништа Женски Есен Зима Тенок Хип Волнени Здолништа Плус Големина Мода Гроздобер Работа ОЛ Здолниште Молив Здолниште

Жени со Висок Појас Plaid Здолништа Женски Есен Зима Тенок Хип Волнени Здолништа Плус Големина Мода Гроздобер Работа ОЛ Здолниште Молив Здолниште

DEN 1263.00
DEN 2037.12
Това е достапна

Количина на стоки

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Панталони половината Здолниште должина Колковите cm инчи cm инчи cm инчи S 64 25.20 56 22.05 87 34.25 М 68 26.77 57 22.44 89 35.04 L 72 28.35 58 22.83 92 36.22 XL 76 29.92 59 23.23 95 37.40 XXL 80 31.50 60 23.62 98 38.58 3 XL 84 33.07 61 24.02 102 40.16 4 XL 88 34.65 62 24.41 106 41.73 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Директно
Декорација:
Џебови
Број На Модел На:
tb
Материјал:
Памук,Полиестер
Половината:
Империја
Бренд Име:
НИСКА LUV
Шаблон Тип:
Plaid
Стил:
Канцеларијата Дама

Додатоци на производот