0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
2017 Нова Есен Зима Мода Џокер Канцеларија Секси Дами На-линија Здолниште со Висок Појас Пакет Хип Жените Plaid Прекривки Здолништа Носат WZ071

2017 Нова Есен Зима Мода Џокер Канцеларија Секси Дами На-линија Здолниште со Висок Појас Пакет Хип Жените Plaid Прекривки Здолништа Носат WZ071

DEN 1104.00
DEN 2163.84
Това е достапна

Количина на стоки

Пред да поставите цел, ве молиме бидете сигурни дека големината е погодна за вас. Забелешка : Бидејќи на разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот. Големината е мерена од страна, таму е 2-5 CM грешка. Ви благодариме за разбирањето. Големина Детали : Големина(cm) Половината Хип Должина S 62 80 65 M 66 84 65 L 70 88 66 XL 74 92 66 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи) Пакет Содржина : 1 x Здолниште Слика Покаже :

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Материјал:
Lanon,Акрилик,Волна
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
ECTIC
Број На Модел На:
Жените Здолниште WZ071
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Стил:
Канцеларијата Дама
Шаблон Тип:
Plaid
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Стил:
Корејската верзија,патување,мода,џокер,Гроздобер

Додатоци на производот