0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Бебе Девојка Здолниште Сомотски Есен Зима Туту Партија Девојки Здолништа Топло Velet Принцеза Детска Облека Мини Здолништа Деца Pettiskirt

Бебе Девојка Здолниште Сомотски Есен Зима Туту Партија Девојки Здолништа Топло Velet Принцеза Детска Облека Мини Здолништа Деца Pettiskirt

DEN 557.00
DEN 619.20
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница
Бебе Девојка Здолниште Сомотски Есен Зима Туту Партија Девојки Здолништа Топло Velet Принцеза Детска Облека Мини Здолништа Деца Pettiskirt
Име на производ : Бебе девојка есен сомотски здолниште
Пол : Девојки
Големина на возраст : 2 T-3 T-4 T-5 T-6 T
Големина на висина : 90-100-110-120-130
Боја : Црна,Кафеава
Материјал : coduroy
Стил : Мода,Удобно,Убави
Одговара : Одговара точно на големина,заземаат својата нормална големина
Ве молиме љубезно се однесуваат подолу за да изберете соодветна големина.(Единица : cm)
Големина Должина, Висина, Возраст 7 25 90 2 T 9 28 100 3 T 11 30 110 4 T 13 32 120 5 T 15 33 130 6 T
Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме овозможи 2~3cm разликата се должи на рачно мерење. Ве молиме да ја потврдите вашата големина пред купување. Ви благодариме! 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме и среќно купување!
Повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
1.Виза
2. Master Card
3. Moneybookers
4. Банкарски Трансфер
5. Western Union
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за importat ioninto вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат.

Основните својства

Дете НИ Големина:
2T, 5T, 6T, 3T, 4T
Бренд Име:
preax
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копче
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
ELL17111413
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
оддел 1:
девојки фустан
оддел 2:
фустани за девојки
оддел 3:
деца девојка фустани
оддел 4:
младата девојка фустани
оддел 5:
девојка фустани 2017
оддел 6:
Цвет Девојка Фустани за Свадби
оддел 7:
гроздобер цвет девојка фустани
оддел 8:
бебе девојка есен облечи
оддел 9:
бебе девојка се облекуваат
оддел 10:
деца девојка долг ракав фустан

Додатоци на производот