0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Високата Улична Мода Слатка Жените Мини Кратки Тексас Фармерки Здолниште 2018 Пролет се Водат Високо Половината Црна Копчето корејски Стил B81606Q

Високата Улична Мода Слатка Жените Мини Кратки Тексас Фармерки Здолниште 2018 Пролет се Водат Високо Половината Црна Копчето корејски Стил B81606Q

DEN 746.88
Това е достапна

Количина на стоки

Опис На Производот
pls дозволете 1-2 разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме.(Единица : cm)
Pls Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покаже малку поинаква на вашиот компјутер ,од набљудувачите не се калибрира истиот
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
1 . Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже, ние ќе ви ги даде $2 или подарок. Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС и facebook, им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 премногу
2 . Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Материјал:
Lanon,Тексас
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Број На Модел На:
B81606Q
Бренд Име:
BIRDTREE ТБ
Половината:
Империја
Декорација:
Копче

Додатоци на производот