0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-42 %
Corstory Секси Жени Готски Туту Здолниште Возрасни Танц Носат Партија Меки Девојче Лолита Здолништа

Corstory Секси Жени Готски Туту Здолниште Возрасни Танц Носат Партија Меки Девојче Лолита Здолништа

DEN 612.00
DEN 1056.00
Това е достапна

Количина на стоки


Три Големини : S/M, L/XL, XXL (ве молиме овозможи 1-2cm грешка)
S/M : Половината 60-80см Должина 31.5 cm
L/XL : Половината 64-88cm Должина 32cm
XXL : Половината 68-96cm Должина 32.5 cm

Основните својства

Големина:
M, XL, XXL
Бренд Име:
corstory
Материјал:
Voile,Spandex,Полиестер
Стил:
Лолита Стил
Шаблон Тип:
Крпеница
Силуета:
Бал
Декорација:
Возбудува
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Половината:
Природни
Број На Модел На:
3704
Пол:
Жените
Набавка на услуга:
Капка Шпедиција , трговија на Големо , Обичај, ОЕМ
Categorie:
туту здолниште
Возрасна Група:
Возрасни
Бои:
Црна / Бела / Red / Сино / Розова
Достапни Големини:
три големини
Производ Стил:
Bulresque & Лолита & Готски & Rock
Употреба:
Се користи Како Underskirt, Dancewear, Clubwear итн.
време на испорака:
Во 3 Работни Дена
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Додатоци на производот