0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Зелена Цвеќиња Tulle Асиметрични Сатен & Чипка Кавга Трим Секси Корсет Здолниште Плус Големина Готски Здолништа Женска Steampunk Облека 6XL

Зелена Цвеќиња Tulle Асиметрични Сатен & Чипка Кавга Трим Секси Корсет Здолниште Плус Големина Готски Здолништа Женска Steampunk Облека 6XL

DEN 672.00
DEN 959.52
Това е достапна

Количина на стоки


Vinatge Викторија Флорални Собираат Tulle и Износени Сатен Чипка Асиметрични Steampunk Здолниште Жените Корсет Готски Здолништа Женска
SKU : 31673
Бренд : Corzzet
Категории : Готски Корсет Здолниште
Боја : Црна, Кафена, Зелена
Големина : S / M / L / XL / XXL / 3 XL / 4 XL / 5 XL / 6 XL
Пакување Детали : 1pcs / Пластична Кеса

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Материјал:
Voile,Spandex,Полиестер,Чипка
Силуета:
Асиметрични
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Готски
Бренд Име:
amer2c10
Број На Модел На:
31673
Шаблон Тип:
Флорални
Половината:
Империја
Декорација:
Возбудува
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
Categorie:
Steampunk Здолниште, Викторија Здолниште, Готски Здолниште
Возрасна Група:
Жените И Девојките
Бои:
Кафеава, Црна, Зелена
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL / 5XL / 6XL
Услуга:
Dropshipping, на Големо, ОЕМ, ODM се Достапни
Употреба:
Се користи за да Underskirt, Појавување на Готски Облека Dancewear, Clubwear итн.
време на испорака:
Во 3 Работни Дена
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Додатоци на производот