0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-32 %
Есен, Зима Плус големина Солидна боја Џемпер Плетени Здолниште Поставите Жените Долг Ракав Плетење Pullover Џемпер Одговараат на два парче сет

Есен, Зима Плус големина Солидна боја Џемпер Плетени Здолниште Поставите Жените Долг Ракав Плетење Pullover Џемпер Одговараат на два парче сет

DEN 1645.00
DEN 2419.68
Това е достапна

Количина на стоки


Есен, Зима Плус големина Шарени Џемпер Плетени Здолниште 2 Парче Сет Жените Долг Ракав Плетење Pullover Џемпер Одговараат на Големината : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите Ширина Ракав Должина Должина Панталони половината Панталони долго Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 0.00 86 33.86 44 17.32 48 18.90 68 26.77 68 26.77 0.00 М 0.00 88 34.65 45 17.72 49 19.29 70 27.56 69 27.17 0.00 L 0.00 90 35.43 46 18.11 50 19.69 72 28.35 70 27.56 0.00 XL 0.00 92 36.22 47 18.50 51 20.08 74 29.13 71 27.95 0.00 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.
ние брод во светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Ali Express Стандард Превозот,DHL,E-ПАКЕТ и така натаму . ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака,бидејќи тоа е обработена од страна на трети лица услуга, но тоа пратката не пристигне со очекуваните време ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви помогне да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни Постои одредена заштита времето во карго превоз, Ако на заштита на времето ќе истече Ние ќе се прошири заштита за вас Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com ПРОЗОРЦИ Изразат 5-15 Дена www.ups.com/cn Fedex Експрес 5-15 дена www.fedex.com/us/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html СФ Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com
совети : 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн. 2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Pullover
Материјал:
Акрилик,Памук
Бренд Име:
НИСКА LUV
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
AL7645
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Никој
Главните состојки ткаенина:
Памук
стереотип:
Само-култивирање
Џемпер занает:
плетење
Јака:
Околу Врат
Sleeve:
Долг Ракав
Стил:
Слатка

Додатоци на производот