0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Жените Висока Пета Чевли Платформа Пумпи Жената Високи Потпетици Партија Свадба Чевли За Дами Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 41 42 43 44 45

Жените Висока Пета Чевли Платформа Пумпи Жената Високи Потпетици Партија Свадба Чевли За Дами Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 41 42 43 44 45

DEN 1327.00
DEN 1397.28
Това е достапна

Количина на стоки

Производи Детали Пета Висина : 10.5 см Платформа : 2.5 cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Основните својства

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Круг Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77MSQZT7310-11
Стил:
Слатка
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Платформа
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Додатоци на производот