0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
Секси Посочи Пети Златен Катанец Синџир Глуждот Рака Дами Високи Потпетици Snakeskin Дами Фустан Чевли Жените Патент Кожа Пумпи

Секси Посочи Пети Златен Катанец Синџир Глуждот Рака Дами Високи Потпетици Snakeskin Дами Фустан Чевли Жените Патент Кожа Пумпи

DEN 2818.00
DEN 3029.76
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Бренд Име:
ALMUDENA
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Никој

Додатоци на производот