0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Жените Med Високи Потпетици Пумпи Жена Висока Пета Чевли Канцеларија Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 33-40 41 42 43 Висок Квалитет

Жените Med Високи Потпетици Пумпи Жена Висока Пета Чевли Канцеларија Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 33-40 41 42 43 Висок Квалитет

DEN 1072.00
DEN 1128.00
Това е достапна

Количина на стоки

Производи Детали Пета Висина : 4.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Основните својства

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77HMSSYZ8-2
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
string мушка
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Додатоци на производот