0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Лето Стил Жените Гладијатор Висока Пета Сандали На Платформа Со Отворен Пети Чевли Глуждот Рака Жената Високи Потпетици Плус Големина 34-40.41.42.43

Лето Стил Жените Гладијатор Висока Пета Сандали На Платформа Со Отворен Пети Чевли Глуждот Рака Жената Високи Потпетици Плус Големина 34-40.41.42.43

DEN 1226.00
DEN 1290.24
Това е достапна

Количина на стоки

Производи Детали Пета Висина : 11cm Платформа : 3cm На НАС големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Основните својства

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
Секси MM
Пумпа Тип:
Т-Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Чипка-Up
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
77MSQZT8-10
Стил:
Моден
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Тесен Појас
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Додатоци на производот