0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Плус Големина 2018 Пролет, Есен Нови Пристигне Жените Пумпи Мода Кристал Високи Потпетици Чевли Елегантен Дама Свадба Чевли YG-A0071

Плус Големина 2018 Пролет, Есен Нови Пристигне Жените Пумпи Мода Кристал Високи Потпетици Чевли Елегантен Дама Свадба Чевли YG-A0071

DEN 2165.00
DEN 2706.24
Това е достапна

Количина на стоки


ЕУР 33 = НАС 3.5 = Нога Должина 21.5 cm ЕВРА 34 = НАС 4 = Нога Должина 22.0 cm
ЕУР 35 = НАС 5 = Нога Должина 22.5 cm ЕВРА 36 = НАС 6 = Нога Должина 23.0 cm
ЕУР 37 = НАС 6.5 = Нога Должина 23.5 cm EUR 38 = НАС 7.5 = Нога Должина 24.0 cm
ЕУР 39 = НАС 8.5 = Нога Должина 24.5 cm ЕУР 40 = НАС 9 = Нога Должина 25.0 cm
ЕУР 41 = НАС 9.5 = Нога Должина беа 25,5 см ЕВРА 42 = НАС 10 = Нога Должина 26.0 cm
ЕУР 43 = НАС 10.5 = Нога Должина 26.5 cm ЕВРА 44 = НАС 12 = Нога Должина 27.0 cm
Ве Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Внимателно Пред Да Го Купат. Ако Се Уште Не Се Сигурни Која Големина, Само Да Бидат Слободни Да Контакт.
Плус Големина 2018 Пролет, Есен Нови Пристигне Жените Пумпи Мода Кристал Високи Потпетици Чевли Елегантен Дама Свадба Чевли
Големина : 35,36,37,38,39,40,41
Материјал : Овча Кожа
Пета Висина : 6.5 СМ
Боја : 2 Бои
Повод : Вокален концерт,Вечер, Забава, Матурска,саем, Коктел, Венчавка,Работа,перформанси

Основните својства

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Бренд Име:
RAYNALIYA
Пумпа Тип:
Основни
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Овча
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Затворање Тип:
Zip
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
Краток Кадифен
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
810-5
Стил:
зрели
is_handmade:
Yes
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Дете Велур
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Рим
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи

Додатоци на производот