0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
WEIQIAONA Новата Пролет Лето Жените Пумпи Високи Потпетици метал плоштадот Тока со Револвер Секси Тенка плоштад главата Еден Фустан Чевли

WEIQIAONA Новата Пролет Лето Жените Пумпи Високи Потпетици метал плоштадот Тока со Револвер Секси Тенка плоштад главата Еден Фустан Чевли

DEN 1391.04
Това е достапна

Количина на стоки


Горниот материјал : СТП
Внатре Материјал : СТП
Подлога Материјал : СТП
Outsole материјал : гума
Високи потпетици : 2.8"(7cm)
Водоотпорен платформа висина :
Клучни зборови : лица чевли,секси, високи Потпетици пумпи,фустан, чевли,елегантна

Основните својства

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Пумпа Тип:
Основни
Моден Елемент:
Метал Декорација
Бренд Име:
WEIQIAONA
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Повод:
Office & Кариера
Пети Форма:
Плоштад Пети

Додатоци на производот