0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Apoepo бренд бели црвени чевли жените пеперутка-јазол кристал слатка 9 cm високи потпетици пумпи чевли свадба чевли елегантен партија пумпи

Apoepo бренд бели црвени чевли жените пеперутка-јазол кристал слатка 9 cm високи потпетици пумпи чевли свадба чевли елегантен партија пумпи

DEN 2456.00
DEN 2584.80
Това е достапна

Количина на стоки


Огромен избор за вас да се шармантна дама!
Попуст + Врвен Квалитет + Бесплатен Превозот
Можете да се меша вашата цел како ви се допаѓа , а Ако имате голема цел ,ве молиме контактирајте ме , ќе може да се добие изненадување цена!
Било какви прашања , ве Молиме контактирајте ме!!!
Како да се измери
пред u место со цел, ве молиме потврдете нашата големина на табелата
1.Треба други стилови ,големина и височини молам контактирајте ме, јас ќе се обидам мојата
најдобро да ги задоволат вашите барање, ви благодариме повторно
2.Нашите чевли се нормална големина, но секој човек е на нозе не се исти,
ако вашите нозе широк или масти изберете да го зголеми големина. Се надевам дека ќе може да се добие
вашиот задоволни чевли во нашата продавница.
Слика шоу
Плаќање Политика
Плати во aliexpress е првиот избор за сите клиенти
Ако сакате да изберете и други плаќања, ве молиме контактирајте ме пред исплата.
Превозот и продажба на Политиката за Брза и Безбедна Испорака
Ние брод во рамките вети време по добивањето на плаќање. Осигурување на плаќање е задолжителен, и следење на број е inclouded со сите Домашни и Меѓународни shipements
Нашите чевли се професионално да се испраќаат во безбедно брановидни кутии да им помогне на exsure безбедно arriva Гаранција и Гаранција :
30 дена за враќање на пари! Купи со доверба
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.

Основните својства

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Стил:
Моден
Повод:
Свадба
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Бренд Име:
Apoepo
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Синтетички

Додатоци на производот