0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
2018 нови вистинска кожа мода дива чевли пролет, есен круг главата со чипка тренд на жените со рамни чевли продажба на одмор дел

2018 нови вистинска кожа мода дива чевли пролет, есен круг главата со чипка тренд на жените со рамни чевли продажба на одмор дел

DEN 1459.00
DEN 1696.32
Това е достапна

Количина на стоки


Широк масти нозе, препорачливо е да се купи голем двор!!!

Основните својства

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
TENDPOLY
Insole Материјал:
Свиња Сплит
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Повик
Станови Тип:
Т-Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
1804
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Т-врзани
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Додатоци на производот