0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-50 %
GKTINOO Пролет Жените со Рамни Чевли Moccasins Tassel Мајка Вистинска Мека Кожа Дами Чевли рачно изработени Станови Обичните Жени Чевли

GKTINOO Пролет Жените со Рамни Чевли Moccasins Tassel Мајка Вистинска Мека Кожа Дами Чевли рачно изработени Станови Обичните Жени Чевли

DEN 1772.00
DEN 3544.32
Това е достапна

Количина на стоки

1.Мерење на должината на ногата, Пета до Пети, многу важни 2. Изберете појавување НИ големина врз основа на нога должина. на пример, Ако вашиот нога должина е 25cm, изберете големина 9

Основните својства

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Станови Тип:
Основни
Бренд Име:
GKTINOO
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Повик
Моден Елемент:
Fringe
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
1813
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Додатоци на производот